Oddajemy w Państwa ręce najnowszy poradnik pt.”Jak kupować w SklepikuSeniora krok-po-kroku?” Jego głównym zadaniem jest pomoc podczas dokonywania zakupów i finalizacji transakcji. Stanowi on nieocenione wsparcie zarówno dla już doświadczonych, jak i początkujących użytkowników naszego sklepu. Liczymy, że z naszym poradnikiem zakupy w SklepikuSeniora będą jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze.

Poradnik został napisany w zrozumiały i przystępny sposób, w kluczowych momentach wsparty odpowiednimi wizualizacjami, tak by każdy bez specjalnego wczytywania się mógł sprawnie i szybko, a co najważniejsze samodzielnie zrobić zakupy. Oczywiście nadal do Państwa dyspozycji jest nasz numer telefonu: 519 114 292, jak również adres e-mail: kontakt@sklepikseniora.pl. Nasi konsultanci z przyjemnością doradzą i pomogą w zrobieniu zakupów.

„Jak kupować w SklepikuSeniora krok-po-kroku?” – to pierwsza wersja poradnika, którą będziemy regularnie rozwijać i uzupełniać o kolejne przydatne podczas zakupów informacje. Już niebawem nasz poradnik zostanie uzupełniony o „Informacje dla klientów” – kompendium wiedzy na temat przesyłek, płatności, transakcji kartami kredytowymi, czasu dostawy, gwarancji i reklamacji.

Zapraszamy do zapoznania się z poradnikiem: Jak kupować w SklepikuSeniora krok-po-kroku?