W dniu dzisiejszym swoją premierę ma najnowszy telefon komórkowy dla Seniora – myPhone 5300 FORTE. Długo zapowiadany model cechuje się niespotykaną dotąd wytrzymałością, odpornością na wodę, kurz i pył, a także ciekawym designem i kolorystyką.

Telefon myPhone 5300 FORTE od dziś można kupić w SklepikuSeniora w bardzo przystępnej cenie.

Telefon oprócz wzmocnionej obudowy i szeregu zabezpieczeń przed pyłami, kurzem i brudem posiada bogaty zestaw funkcji, dzięki którym każdy Senior będzie mógł powiedzieć: „Tak, to jest mój telefon!”

myPhone 5300 FORTE spełnia oczekiwania również kilku innych grup odbiorców. Jest idealnym telefonem dla osób wykonujących zawody, które delikatnie mówiąc nie kojarzą się ze sterylną atmosferą biura. Mowa o rzeszy instalatorów, monterów i specjalistów z branży budowlanej, rolników, ogrodników i leśników, wreszcie stolarzy, kamieniarzy, archeologów, geologów i wielu, wielu innych. myPhone 5300 FORTE to nie tylko telefon do pracy – idealnie sprawdza się również po godzinach. Jego zalety doceni zwłaszcza hobbysta – majsterkowicz, szczególnie ten mający w domu wieczny remont i coś brudnego do zrobienia.

Osobną, ale jakże liczną grupą potencjalnych użytkowników są miłośnicy sportów ekstremalnych, zwłaszcza tych w zimowym wydaniu. Model 5300 FORTE dedykowany jest każdemu narciarzowi, który na środku stoku choć raz musiał ściągać rękawicę i na mrozie wybierać numer telefonu na ekranie swojego smartfona. Mając FORTE nie musiałby ich ściągać – klawisze są na tyle duże, że stosunkowo łatwo jest wybrać numer ręką uzbrojoną w rękawicę. Dodatkowo, w razie przypadkowego upadku telefonu w śnieg, nie musiałby się martwić o możliwość zawilgocenia czy nawet uszkodzenia elektroniki – wystarczy otrzepać go ze śniegu i dalej używać.

Telefon dostępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych: żółto-czarnym i szaro-czarnym.