Mężczyzna w sklepie z damską bielizną

Obiecałeś sobie, że tym razem się postarasz i kupisz swojej żonie prezent na miarę jej oczekiwań. A zatem żadnych firmowych kalendarzy, kupionej w drodze do domu czekolady czy, nie daj boże, wielofunkcyjnego scyzoryka. Dasz z siebie wszystko i zdobędziesz elegancką walentynkową bieliznę, o jakiej zawsze marzyła. No dobrze, ale gdzie i jak?

Jako mężczyzna najprawdopodobniej nawet nie orientujesz się, gdzie w twoim mieście znajdują się butiki z bielizną. Co gorsza, nie masz pojęcia, które z nich są dobrze zaopatrzone, a do których lepiej nie zaglądać i gdzie możesz ewentualnie liczyć na fachową pomoc. Nie martw się jednak. Przygotowałam dla Ciebie kilka rad, które pomogą Ci znaleźć odpowiedni sklep z bielizną i się w nim odnaleźć.

Calypso koszulka+stringi – komplet bielizny nocnej Tessoro 161

Zacznij od przeprowadzenia miniankiety wśród koleżanek. Dowiedz się, w jakich sklepach kupują bieliznę i dlaczego, gdzie jest największy wybór, jakie są ceny, która ekspedientka najlepiej potrafi doradzić. Jeżeli jednak twoje znajome nie przywiązują większej wagi do kupowania kompletów na dzień i nie interesuje ich też bielizna nocna (wierzcie mi, takie rzeczy też się zdarzają i to stosunkowo często, skoro większość kobiet wciąż nosi zły rozmiar stanika!), nie stoisz na straconej pozycji. Cennych informacji możesz bowiem poszukać na stronach internetowych. Na blogach prowadzonych przez maniaczki biustonoszy znajdziesz adresy najlepszych sklepów stacjonarnych, a także miejsca, w których ekspedientki są równocześnie wykwalifikowanymi braffiterkami.

Dobrze, sklep namierzony. Co teraz? Zanim udasz się do sklepu, zbierz jak najwięcej informacji. Nawet najlepsza braffiterka nie będzie bowiem w stanie ci pomóc, polegając wyłącznie na twoim opisie żony czy dziewczyny. Co zatem przygotować? Sprawdź rozmiar, jaki nosi ukochana zaglądając na metki jej ubrań. Możesz także wziąć ze sobą aktualne zdjęcie żony, dzięki czemu ekspedientka będzie miała lepsze wyobrażenie na temat jej figury.

Pamiętaj też, aby, kupując bieliźniany prezent walentynkowy, nie tracić głowy. Dopytaj zatem czy istnieje możliwość wymiany wybranego przez ciebie kompletu bielizny na inny rozmiar lub inny model w tej samej cenie, a także w jakim terminie należy ewentualnie jej dokonać. Dzięki takiemu podejściu, nawet jeżeli nie trafisz w gusta partnerki za pierwszy razem, będziesz mógł już razem z nią wymienić prezent na idealnie pasujący.

Zakupy bielizny dla partnerki wcale nie musza być koszmarem. Wystarczy tylko wybrać odpowiedni sklep i odrobinę się przygotować do zakupów. Naprawdę każdy mężczyzna może kupić zmysłową koszulkę nocną czy seksowny gorset, który będzie idealnie pasował jego ukochanej.