Firma Nanox wyznacza nowe standardy dla oryginalnych produktów, które naprawdę działają.

Badania i rozwój

Dla firmy Nanox Nutriceuticals, badania są podstawą wszystkich naszych działań. Nasz zespół badawczo-rozwojowy opracował przełomowe innowacje w szerokim zakresie dziedzin badawczych, m.in. w utracie tkanki tłuszczowej, zwiększaniu beztłuszczowej masy ciała, wzmacnianiu siły, wytrzymałości oraz popędu płciowego, i wielu innych.

Podążanie za innowacjami jest podstawą kultury firmy Nanox. Nie tylko nadaje ono kształt naszej strategii, lecz również określa nasze cele i reguluje każdy najdrobniejszy aspekt naszej działalności w zakresie badań i rozwoju. Ten rygor i wysokie standardy prowadzą do przełomowych odkryć naukowych, co pozwala nam ustanowić złoty standard w naszej branży.

Nasi naukowcy i technolodzy pracują z użyciem najnowocześniejszych narzędzi do wykonywania podwójnie ślepych prób, w celu dostarczenia szeregu innowacyjnych produktów, które zwiększają możliwości organizmu człowieka oraz wspierają zdrowie i dobre samopoczucie. Pozwala nam to mieć pewność, że kiedy umieścimy na rynku nowy produkt, będzie on działać. Podejmujemy się także testowania produktów konkurencyjnych, co jedynie wzmacnia pewność i zaufanie do naszego własnego asortymentu.

Nasze powiązania z wieloma partnerami w branży farmaceutyczno-nutraceutycznej wzmacniają naszą pozycję, jako pioniera ery nowoczesnych suplementów diety. Kontynuowanie naszego zaangażowania w badania, pozwala nam na opracowywanie suplementów, które nie mają sobie równych pod względem jakości i skuteczności.

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony internetowej. Mamy szczerą nadzieję, że odnajdziesz u nas to, czego szukasz. Jeśli kiedykolwiek będziesz miał pytania, uwagi lub sugestie, prosimy, nie wahaj się skontaktować się z nami.

słowa kluczowe: xv3, arginina 700, guarana polska, nanox supplements, ekstrakt z buraka, debiuty 2013 kulturystyka, puchar polski w kulturystyce 2013, cytrynian choliny