Lubisz gotować i próbować coraz to nowe przepisy, a może uwielbiasz mieszać przeróżne składniki i eksperymentować z potrawami? Mamy coś specjalnie dla Ciebie! W naszej ofercie pomocy kuchennych znajdziesz szeroki wybór praktycznych narzędzi, które ułatwią i przyspieszą wykonywanie wszelkich zadań i czynności kuchennych.

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy ofertę niezwykle użytecznych i ciekawych przedmiotów, które doskonale sprawdzą się w każdej kuchni:

Prowadnica do krojenia w plasterki – dzięki niej w szybki i łatwy sposób pokroisz pomidora, jajko lub cytrynę.
Prowadnica do krojenia cebuli – krój cebulę sprawnie i bez łez!
Ergonomiczna deska do smarowania pieczywa – dzięki niej szybko bez wysiłku posmarujesz kromkę chleba. Deska posiada specjalne obrzeża, które przytrzymają kromkę w jednej pozycji, zaś antypoślizgowe podkładki sprawią, że deska nie będzie się przesuwać.
Osłona na palce – bezpieczne i wygodne krojenie bez ryzyka skaleczenia się.
Stojak na pokrywkę i łyżkę – przyda się w każdej kuchni, podczas gotowania, jako podręczny przybornik.
Podstawka po łyżkę – jeśli podczas gotowania często smakujesz potrawy z pewnością przyda Ci się wygodna podstawka, na którą będziesz mógł odłożyć brudną łyżkę.
Otwieracz do słoików – kapturek – to innowacyjny sposób na łatwe i sprawne odkręcenie nawet najbardziej opornej nakrętki.
Otwieracz do konserw 3 w 1 – to świetny sposób na bezbolesne otwieranie puszek z konserwami. Dzięki temu temu sprytnemu urządzeniu już nigdy więcej nie połamiesz paznokci podczas odciągania zbyt sztywnych zawleczek.

Te oraz wiele innych, dostępnych u nas rozwiązań do kuchni można dobrać w unikatowy zestaw, który będzie stanowił wspaniały i oryginalny prezent np. dla mamy lub babci.