Suknie ślubne Pronovias

Suknie ślubne Pronovias to styl i klasyka w najlepszym wydaniu. Cechują się dużą różnorodnością, estetyką wykonania i wykorzystaniem materiałów najwyższej jakości. Kupić je można w salonie „Młoda i moda” w Warszawie.

Hiszpańska marka została stworzona z myślą o najbardziej wymagających klientkach. Każda kobieta znajdzie tu coś dla siebie. Można wybierać spośród bardzo wielu krojów, fasonów i materiałów. Do naszej dyspozycji będzie katalog z sukniami gotowymi, do których wprowadzać można własne modyfikacje. Pozwala to na uszycie sukni z wymarzonym dekoltem, z użyciem takiego tiulu, gipiury lub koronki który najbardziej nam się podoba. Modyfikować możemy również długość i krój trenu. W salonie „Młoda i moda” zakupić można również dodatki i akcesoria ślubne, w tym welony, woalki, toczki, stroiki, rękawiczki, bolerka, ozdoby do włosów i wiele innych.

Modna panna młoda wybiera suknię Pronovias, aby w swym najważniejszym dniu poczuć się elegancką i wyjątkową. Jest to jednak spory wydatek, gdyż ceny tych sukien zaczynają się na trzech tysiącach złotych, zaś wariant najdroższy kosztuje około ośmiu.