Trizer to nowy suplement diety, jego popularność zwiększa fakt, że dołączono do niego program trzydziestodniowej diety z dokładnymi przepisami. Działanie tego preparatu polega na termogenicznym spalaniu tłuszczy zawartych w pokarmach, które zostały spożyte.
Ogólnie uważa się, że jeżeli preparaty spalają tłuszcze to dodatkowo jeszcze wzmagają naszą potliwość i sprawiają, że jesteśmy bardzo pobudzeni.
Opinie trizer ma takie, że jego działanie znacznie odbiega od dawanych i znanych powszechnie skutków, czyli spożywając go nie pocimy się za bardzo i nie jesteśmy za bardzo pobudzeni. Wszystko to za sprawą jego niespotykanego składu, czyli składników głównych jakimi są: chrom, synefryna, guarana i kapsaicyna, dodatkowo wprowadzono tam jeszcze cały szereg witamin, które mają doskonały wpływ na organizm podczas odchudzania. Trizer sprawia, że chudniemy a przy tym nie mamy zaburzonej gospodarki naszego organizmu, bardzo dobrze, w badaniach,wygląda nasz cholesterol a poziom glukozy w naszym organizmie normalizuje się.