Naturalna apteka dla puszystych
Bardzo dużo osób zadaje sobie pytanie co zrobić aby schudnąć ,a odpowiedz jest tylko jedna zmienić dietę i dodatkowo stosować mieszanki ziołowe.

Już starożytny ojciec medycyny Paracelsus mawiał że choroba wywodzi się z przyrody to w przyrodzie należy szukać lekarstwa. Odpowiednio dobrane zioła pomogą nam zrzucić nadmiar kilogramów,mieszanka ziół staranie dobrana nie tylko pomaga wyszczupleć ale korzystnie wpływa na układ trawienny,zapobiega odkładaniu się tkanki tłuszczowej.

Nie kiedy spotykam się z pytaniami co jeść aby schudnąć,odpowiedz jest prosta wszystko tylko z umiarem. Organizm potrzebuje wszystkiego by dobrze funkcjonował, nie potrzeba stosować diet drakońskich które są wręcz szkodliwe i działają na krótką metę.

Moja znajoma zawsze mówiła nie mogę schudnąć poleciłem jej dietetyka który sporządził jej odpowiednia dietę do tego pije mieszanki ziołowe i waga poleciała w dół. Koszt takiej diety mieści się w granicach 50-80 zł jadłospis tygodniowy.

Twierdzi że normalnie się odżywia tylko zmieniła sposób przygotowania sobie posiłków jada więcej gotowanych potraw ,Pieczywo białe zastąpiła ciemnym , spożywa więcej błonnika, raz w tygodniu nie odmawia sobie czekolady lodów czy słodkiego pieczywa .

Kobieta nie do poznania już się nie słyszy słów nie potrawie schudnąć czy też muszę schudnąć ,fizycznie i psychicznie okaz zdrowia. Zmiany żywieniowe nie kiedy są jedynym skutecznym sposobem w walce z nadwagą. Z mieszanek ziołowych stosuje mieszankę odchudzającą którą sporządza sobie sama z uprzednio kupionych ziół.

1.Morszczyn 100 gr
2.Korzeń mniszka 100gr
3.Kłącze perzu 50 gr
4.Liść melisy 20 gr
5.Dziurawiec 50 gr
6.Krwawnik 50 gr
7.owoc kminku 50 gr
8.Skrzyp polny 20 gr

Zioła miesza razem .1 łyżeczkę zalewa szklanka wrzątku o parzy pod przykrycie 20 minut pije dwa razy dziennie po jedzeniu,dodatkowo twierdzi że pomaga jej to na wątrobę ustąpiły też zaparcia .Mieszanek wspomagających odchudzanie jest sporo warto jest się nimi zainteresować zioła są bezpiecznym dodatkiem w walce z nadwagą ,osoby chorujące na cukrzyce mogą stosować mieszankę na nadwagę i cukrzyce w której znajdują się zioła.

1.kłącze perzu pól szklanki (sproszkowane)
2.ziele mniszka pół szklanki (sproszkowane)
3.liść brzozy trzy łyżki
4.liść borówki czernicy trzy łyżki
5.liść jeżyny trzy łyżki
6.strąki fasoli trzy łyżki
7.dwie łyżki sproszkowanego kminku
8.pięć łyżek sproszkowanej pokrzywy

Wszystko dobrze wymieszać zalać dwie łyżeczki szklanka wrzątku i zaparzyć pod przykryciem przez 20 minut pic 3 razy dziennie po jedzeniu .Napar obniża poziom cukru .wspomaga trawienie.Na zachodzie oraz w Polsce są dostępne preparaty sporządzone na bazie ziół a w szczególności na bazie jagody acai są to tak zwane Diety gwiazd bardzo skuteczne ,bezpieczne,dodają energii i witalności której nie kiedy brakuje nam na co dzień.