Firma Nanox International została założona w 2007 roku przez ekspertów, posiadających fachową wiedzę w dziedzinie farmacji. Z wiedzą oferowaną przez silny i wyspecjalizowany zespół, w 2008 roku zostały wprowadzone trzy pierwsze produkty w pięciu państwach.

Dzisiaj, gama produktów składa się z nie mniej niż 30 specyfików, ukierunkowanych zarówno na sportowców, jak i na konsumentów poszukujących zdrowego stylu życia. Obecnie Nanox Nutriceuticals jest solidną i uznaną marką w ponad 40 państwach na całym świecie i postrzegany jest, jako firma pierwszej klasy, oferująca najwyższą jakość produktów, wytwarzanych w Europie.

Wszystkie produkty firmy Nanox są zgłoszone we Wspólnocie Europejskiej i są zgodne z najnowszymi przepisami dotyczącymi żywności i suplementów diety, obecnymi w Unii Europejskiej. Firma Nanox podejmuje regularne, pełne kontrole jakości swoich jednostek produkcyjnych, zapewniając stosowanie wszystkich przepisów HACCP, a także rygorystycznych standardów produkcji farmaceutycznej GMP.

słowa kluczowe: nanox orbilox 8, nanox varcil, nanox varcil r2, sveltax, nanox androx, nanox orbilox, orbilox, varcil r2, nanox lipixor, nanox protilox