Nowoczesna i piękna kuchnia

Co zrobić by kuchnia była przestronniejsza, wyglądała nowocześniej i robiła wrażenie na sąsiadkach przychodzących na kawę i ploteczki? Przede wszystkim odpowiednio ją urządzić. Aby kuchnia wyglądała nowocześnie trzeba powiedzieć „tak” zabudowie. Zamiast dużej, pospolitej kuchenki warto pomyśleć o płycie kuchennej. Wbudowujemy ją w blat szafki i wygląda to na prawdę ciekawie. Piekarnik też kupujemy osobno i „wciskamy” go między szafki najlepiej wyżej, a nie przy samej podłodze, bo wtedy wygląda to o wiele lepiej. Z lodówki najlepiej zrobić szafę. Nie bójcie się, nie każę wam wkładać do niej ubrań. Za to polecam ją zabudować nie tylko z boków, ale też z przodu, by drzwiczki zakrywała płyta, której zrobione są szafki.
Kolorystyka w kuchni

Jeśli chodzi o kolorystykę kuchni, najlepiej wygląda, gdy jest urządzona na dwukolorowo, np. kilka szafek jest białych, a kilka ciemnych. Kontrast sprawdza się tu znakomicie. Zamiast zwykłego stołu możemy wyposażyć kuchnię w blat, który idealnie spełnia funkcje stołu, a do tego lepiej wygląda i nadaje kuchni nutkę nowoczesności.
Dodatki

Ważną rolę w kuchni spełniają też dodatki – pudełeczka dopasowane kolorystycznie do mebli, wazon z kwiatami gdzieś przy oknie. To właśnie dodatki nadają pomieszczeniom uroku.
Jeśli chcesz, aby twoja kuchnia robiła wrażenie zastosuj się do tych rad i obserwuj reakcje gości.

Internet to miejsce, gdzie znajdziesz ciekawy artykuły z poradami jak urządzić kuchnię, co zrobić by kuchnia wydawała się większa i była funkcjonalna.