Jeśli szukasz miejsca, w którym mógłbyś zjeść smacznie i niedrogo, to serdecznie zapraszamy do naszej restauracji. Każdego dnia serwujemy pyszne włoskie dania, przygotowywane przez naszych sycylijskich kucharzy. Wszystkie potrawy przyrządzane są z najwyższej jakości składników, według tradycyjnych, włoskich receptur. W naszym menu każdy znajdzie coś dla siebie. Proponujemy Państwu między innymi wiele rodzajów pizzy i dań z makaronu, sałatki i dania z owocami morza, a także słodkie desery i oryginalne włoskie wina, pochodzące z winnic słonecznej Italii.
Zapewniamy bardzo miłą i kameralną atmosferę oraz profesjonalną obsługę, która z przyjemnością będzie realizować każde Państwa życzenie.
W naszej restauracji organizujemy też różnego rodzaju imprezy okolicznościowe, w tym między innymi wesela, komunie i chrzciny. Do Państwa dyspozycji możemy przygotować salę, w której zmieści się nawet sześćdziesięciu gości.
Wybierając nasz lokal mają Państwo pewność, że goście otrzymają smaczne jedzenie i będą mile wspominać Waszą uroczystość.